נדלן בארהב סיכונים

במסגרת השקעת נדלן בארהב סיכונים שונים ישפיעו על עתיד העסקה. אכן, לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מביעים עניין בתחום הנדל"ן האמריקאי – ואין זו הפתעה כלל וכלל. וזאת, לאור יתרונותיו הרבים של שוק נדלן זה. בהתאם, מומלץ ואף רצוי לחפש אחר הזדמנות – ולרכוש נכס לצורך השקעה. עם זאת, חשוב לשמור על ערנות בכל הנוגע לסיכונים. מצאתם את הנכס הרלוונטי ומעוניינים לרכוש אותו? ברצונכם לבצע בדיקת רישום בעלות ושיעבוד? בין אם מדובר בבדיקות אלו או שמא מדובר בפעולות משמעותיות אחרות, יש לפנות אל לילי כהן. לאור הניסיון וההכשרה שצברתי כאנליסטית השקעות נדל"ן בארה"ב, אשמח לסייע לכם לגשר על פערי השפה וההתנהלות הבירוקרטית.

 

נדלן בארהב סיכונים: כיצד להימנע מעסקה בעייתית?

החל מרכישת בית ועד כניסה לקבוצת השקעה בנכס מסחרי – אין ספק שמדובר בעסקה משמעותית. אכן, המטרה מאחורי רכישה זו הינה, עבור מרבית הישראלים, לצורך השקעה; אפשרות יציבה ונוחה לקבל תשואה לטווח הארוך. עם זאת, בדומה לעסקאות רבות אחרות, גם כאן יכולים להתעורר סיכונים. למה הכוונה? שוק הנדל"ן האמריקאי הינו פרוץ. וזאת, לאור העובדה כי חברות שיווק ישראליות רבות אינן מציעות שירות אמין ומקצועי. כך, נוצר מצב בו המשקיע הישראלי איננו מבין לעומק את ההשקעה אליה נכנס.

בהתאם, בבואכם לבצע השקעת נדלן בארה"ב, יהיה עליכם לצמצם את הסיכונים ככל הניתן. אכן, רצוי להתעניין באזור בו תרצו לרכוש את הנכס המדובר. במקביל לכך, כדי להימנע מאחיזת שווא הנובעת מהמראה היוקרתי של הנכס ומסביבתו, רצוי לפנות אל מומחה בתחום הנדל"ן האמריקאי.

על ידי שיתוף פעולה מקצועי זה, תוכלו להימנע ממגוון סיכונים; סיכונים היכולים להתגלות, בין היתר, בעת בדיקת הנכס. בנוסף, יש לוודא כי הנכס איננו מעוקל, משועבד או ממושכן לטובת כיסוי החובות של בעל הנכס. בדיקות אלו ורבות אחרות ימנעו את קיומה של עסקה בעייתית בהמשך.

 

להעניק ייעוץ וליווי מקצועי

מחפשים נכס להשקעה בארה"ב? כדי להימנע מסיכונים ככל האפשר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור אתי קשר. לאורך תהליך העבודה, אלווה ואייעץ לכם כראוי. כל זאת ועוד, ללא אינטרס מכירה ומתוך רצון אמתי לשרת את טובתכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *