מיסוי נדלן בארהב

מיסוי נדלן בארהב מורכב משלוש רמות מרכזיות: מס פדרלי, מיסוי ברמת המדינה ומיסוי ברמת העיר. מתעניינים בשוק הנדל"ן האמריקאי? ברצונכם לרכוש נכס ומעוניינים לקבל את מלוא המידע הנוגע למיסוי? לשם כך מומלץ לבצע צעד ראשון ומשמעותי ולפנות אל לילי כהן, אנליסטית השקעות נדל"ן בארה"ב. כבעלת אזרחות אמריקאית, אני מציעה ליווי וייעוץ בתחום הנדל"ן בארצות הברית. כמו כן, רכשתי ניסיון משמעותי בתחום ההשקעות. במקביל, אשמח לספק את מלוא התשובות תוך שיתוף פעולה עם משרדי רואי חשבון ועורכי דין.

 

מיסוי נדלן בארהב: מה חשוב לדעת?

ככל שאנו מתבגרים, החשיבה העסקית שלנו הולכת ומשתנה לפי המציאות בה אנו חיים. בהתאם, לאור הפופולריות ההולכת וגוברת של שוק הנדל"ן של ארה"ב, יותר ויותר ישראלים מתכננים את הצעד הבא שלהם – ומחפשים אחר נכסים לצורך השקעה. עם זאת, כדי להוציא אל הפועל את העסקה, יש לקחת בחשבון מספר היבטים מרכזיים, כאשר האופן בו מחשבים את מיסוי הנדל"ן בארה"ב הינו חלק משמעותי ביותר.

חשוב להדגיש כי בארצות הברית אופן המיסוי מתחלק ל-3 קטגוריות עיקריות: המיסוי הפדרלי, המדינתי והעירוני. כמו כן, נדגיש כי דיני המס של ארצות הברית משתנים ממדינה למדינה. עם זאת, יש ביכולתם של ישראלים לקבל זיכוי על מס מדינתי ששילמו. מעבר לכך, נציין כי ישראלים אשר רכשו נכסים בארה"ב לצורך השקעה מחויבים בהגשתו של דו"ח מס שנתי – גם בישראל וגם בארצות הברית.

במקביל, אם ברצונכם לקבל סיוע בשירותי המס כמו גם לברר הקלות או חסכון בעת תשלום המס, יש לפנות אל מומחה העוסק בכך. במילים אחרות, על ידי שיתוף פעולה עם מומחה הבקיא בחוקים כמו גם בבירוקרטיה האמריקאית יסייע לכם בעת ניהול העסקה וכן הלאה – על הצד הטוב ביותר.

 

שירותים מרשימים ומקצועיים

החל משיעורי המס הקיימים ועד הפטור וההקלות להם אתם זכאים, בבואכם לרכוש נכס להשקעה בשוק הנדל"ן האמריקאי יש לברר את אופן המיסוי. זאת ועוד, תוכלו לקבל כחלק מהשירותים שאני מציעה. בהצלחה!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *