השקעה בנדלן בארה"ב

בכל הנוגע אל השקעה בנדלן בארה"ב, מומלץ לפעול כהלכה אל מול הגורמים הרלוונטיים. החל מחברת הניהול, חברות הביטוח, סוכני הנדל"ן ועד השמאים – רצוי לוודא כי ההתנהלות הינה מקצועית וראויה. כמו כן, בעת החיפוש אחר הנכס להשקעה, יש לוודא כי התהליך מתבצע בהתאם למספר היבטים מרכזיים. החל מהמיקום הגאוגרפי של הנכס ועד הזכויות המשפטיות שלו – יש לנהל את התהליך תוך שיתוף פעולה עם המומחית: לילי כהן. לאור ניסיוני כאנליסטית השקעות נדל"ן בארה"ב, אסייע לכם בהצלחה ובמקצועיות – ודרך נקודת מבט לא משוחדת. כל זאת ועוד, תוך שירות האינטרסים וטובת הלקוח.

 

השקעה בנדלן בארה"ב: לבצע את הבדיקות החשובות

אמנם שוק הנדל"ן הישראלי הולך ופורח לאורך השנים האחרונות, אך יותר ויותר ישראלים בוחרים באפיקי השקעה בארצות הברית. למעשה, השקעה בנדלן בארה"ב נושאת יתרונות רבים. וזאת, בייחוד לאור משבר המשכנתאות שהתרחש בעשור האחרון – שהוביל לכדי חלון הזדמנויות מרשים עבור משקיעים חיצוניים.

במקביל לכך, כדי שתהליך הרכישה יתבצע על הצד הטוב ביותר, רצוי להסתייע בשירותיו של מומחה בתחום הנדל"ן בארצות הברית. במילים אחרות, שוק הנדל"ן האמריקאי הינו פרוץ – בייחוד עבור המשקיעים הישראלים אשר מתקשים להתגבר על הפערים השונים ולהתנהל כראוי. בשל כך, על מומחה זה לסייע לכם, למשל, בעת הבדיקה הראשונית והמשמעותית ביותר: בדיקת רישום הבעלות. על ידי ביצוע בדיקה זו, תוכלו לוודא כי הגורמים מולם אתם מבצעים את המשא ומתן הם אכן בעלי הנכס.

בנוסף, יש לבדוק האם קיימים שיעבודים על הנכס המדובר. כלומר, כדי להימנע ממצב לא נעים, על מומחה זה לבדוק האם הנכס איננו מעוקל, משועבד, ממושכן וכן הלאה. במקביל, חשוב לא פחות לבדוק את שווי הנכס כמו גם לנתח את הדו"חות הכספיים הנוגעים להשקעה.

 

להתמצא בבירוקרטיה האמריקאית

על כל עסקת נדלן, בייחוד כאשר מדובר בהשקעה בארה"ב, להתבצע בשקיפות ובמקצועיות. חושבים על להיכנס לקבוצת השקעה בנכס מסחרי, מולטי פמילי או פרויקט בניה? כך או כך, כדי שגם אתם תוכלו לנהל עסקה זאת כראוי ובהתאם לאינטרסים שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אליי. לאור העובדה כי אני מחזיקה באזרחות אמריקאית ובניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הנדל"ן האמריקאי, יש ברשותי ההבנה המקיפה ביותר בכל הנוגע אל ההתנהלות הבירוקרטית על גווניה השונים.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *