דירות להשקעה בארצות הברית

מחפשים דירות להשקעה בארצות הברית? לאורך השנים האחרונות, הולך וגדל טרנד משמעותי: חיפוש אחר נכסים להשקעה בשוק האמריקאי. וזאת, עקב בועת הנדל"ן אשר עברה שינויים רבים בעשור האחרון. בהתאם, בבואכם לחפש אחר נכס העונה על דרישותיכם – יש לבצע מספר בדיקות משמעותיות בטרם תחתמו על העסקה. וזאת, תוך שיתוף פעולה עם לילי כהן. במילים אחרות, כדי לצמצם ככל הניתן את האפשרות לסיכונים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אליי. לאור ניסיוני המשמעותי כאנליסטית השקעות נדל"ן בארה"ב, אעניק לכם ליווי וייעוץ מקצועיים בתחום הנדל"ן האמריקאי. זאת ועוד, תוך מענה מדויק על צרכי הלקוח ושמירה על סטנדרט עבודה גבוה.

דירות להשקעה בארצות הברית: לקחת בחשבון נקודות חשובות

שוק הנדל"ן האמריקאי עבר שינויים רבים לאורך השנים האחרונות. במילים אחרות, ומאז משבר הסאב-פריים בשנת 2008, נדמה כי שוק זה התמודד עם מגוון אתגרים – אך התייצב במידת מה לאחרונה. בהתאם לכך, יותר ויותר קהלים ברחבי העולם, במיוחד זה הישראלי, מביעים עניין בשוק נדל"ן זה מתוך מטרה למצוא את הנכס המתאים ביותר – ולייצר עבורם רווחים קבועים.

גם אתם מתעניינים בדירות להשקעה בארצות הברית? לאורך תהליך החיפוש אחר הנכס הרלוונטי, יש לפעול בהתאם למספר נקודות מרכזיות. ראשית, רצוי להדגיש כי תחום הנדל"ן האמריקאי פרוץ. במילים אחרות, משום שמגוון חברות שיווק ישראליות גורמות לבלבול רב אצל המשקיעים הישראלים (שכן מרביתם לאו דווקא מבינים את מהות העסקה ואופייה), חשוב להתייעץ עם מומחים שיסייעו בבדיקת אמיתות העסקה. וזאת, כדי להימנע ממצב של השקעה כושלת או הונאה מכוונת.

כמו כן, בין אם מדובר בדירה, בית צמוד קרקע או שמא מדובר בסוג נכס אחר – מומלץ ביותר לבצע מספר בדיקות מקיפות. בזכות ביצוע בדיקות כדוגמת רישום הבעלות, שיעבוד על הנכס ועוד – כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי העסקה תהיה מוצלחת.

להשקיע בחוכמה – בזכות ליווי וייעוץ מקצועי

אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שתבצעו במהלך חייכם נוגע אל רכישת דירה להשקעה בארה"ב. מתעניינים גם אתם בפעולה זו? כדי שהעסקה תתנהל על הצד הטוב ביותר, מומלץ ביותר ליצור עמי קשר. כאזרחית אמריקאית בעלת למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ההשקעות והנדל"ן האמריקאי, אשמח לסייע לכם ולהעניק את הייעוץ האיכותי ביותר בכל הנוגע להתנהלות הבירוקרטית; התנהלות מדויקת אל מול רואי חשבון, עורכי דין מארה"ב, ברוקרים, שמאים וכן הלאה.

דירות להשקעה בארצות הברית - החלטה נובנה לטווח הארוך

רכישת דירות בארצות הברית להשקעה

חיפוש אחר דירות בארצות הברית הוא לא עניין של מה בכך. אכן, מדובר בארץ האפשרויות הלא מוגבלות. עם זאת, בבואכם לחפש אחר נכס להשקעה, יש לבדוק כל הזדמנות העומדת לפניכם – ולוודא כי היא אכן מתאימה עבורכם. כך או כך, כדי לבצע את הבדיקות המקיפות ביותר כמו גם להתנהל כראוי מול הגורמים הרלוונטיים – כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל לילי כהן, אנליסטית השקעות נדל"ן בארה"ב. כאזרחית אמריקאית, אני מכירה היטב ומקרוב את ההתנהלות הבירוקרטית האמריקאית. כמו כן, לאורך ה-25 שנים האחרונות צברתי ניסיון משמעותי בתחום הנדל"ן האמריקאי; תקופה לאורכה עבדתי כמנהלת כספים בחברות השקעות נדלן.

דירות בארצות הברית: לבצע עסקה מוצלחת

רבות דובר על שוק הנדל"ן ועל הקשיים העומדים בפני משפחות ישראליות בבואן לרכוש נכס. אכן, נדמה כי יותר ויותר ישראלים פונים אל השוק האמריקאי מתוך תקווה לפרוץ את תחום הנדל"ן המרשים – וליצור תשואות יציבות ארוכות טווח. עם זאת, מדובר בשוק פרוץ למדי. וזאת, לאור העובדה כי אנשי שיווק רבים אינם מתאימים עולם זה למשקיע הישראלי – ולעיתים אף מפילים אותו בפח. בהתאם, אם וגם אתם מחפשים אחר דירות בארצות הברית, חשוב לפעול במלוא הזהירות, החוכמה והמקצועיות.

כאשר אנו מדברים על ניהול תהליך זה כראוי, הכוונה היא למשל לבחירת הנכס לפי המיקום שלו. כך, תוכלו לוודא כי הוא מחזיק ביכולות רווחיות מרשימות. כמו כן, בהתאם למדינה בה הנכס נמצא כך יקבע המיסוי אותו תשלמו.

כעת, לאחר שמצאתם את הנכס הרלוונטי יש לוודא כי הוא איננו מעוקל או ממושכן לטובת חובות בעל הנכס. כמו כן, יש לבדוק את שווי הנכס בהתאם למצב השוק כמו גם לאמת את הנתונים שחברת ההשקעות מסרה. בהתאם לנתונים אלו ואחרים תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מבצעים עסקה מוצלחת.

לשתף פעולה עם המומחים

קיימות הזדמנויות רבות במסגרת שוק הנדל"ן האמריקאי. עם זאת, יש להתנהל באופן שקול – תוך יצירת קשר מקצועי עם מגוון הגורמים הרלוונטיים. בין אם מדובר בשיתוף פעולה עם רואי חשבון, עורכי דין אמריקאים או שמא מדובר בהתנהלות מדויקת מול ברוקרים ושמאים – אשמח לסייע לכם בכל זאת על הצד הטוב ביותר. במילים אחרות, החל מרכישת דירות ועד כניסה לקבוצות השקעה בנכסים מסחריים, מולטי פמילי, פרויקט בניה ועוד – אלווה אתכם שלב אחר שלב עד להשלמת עסקת חייכם. וזאת, לאור הניסיון וההכשרה שרכשתי בתור אנליסטית השקעות נדל"ן בארה"ב.

רכישת דירות בארצות הברית להשקעה

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *